Dalekohled pro náročné uživatele - FOMEI 10x50 LEADER WR

Voděodolný dalekohled 10x50 DCF/DF s centrálním ostřením a jedním ovládacím prvkem pro dioptrické i ohniskové ostření si jednoznačně zamilujete už na první pohled.

Pro náročné lovecké pozorování je dalekohled konstruován tak, aby byl odolný v extrémních povětrnostních podmínkách. Konstrukce těla dalekohledu je voděodolná a odolá dešti i ponoření do vody (1m/30 minut). Plnění suchým dusíkem zabraňuje orosení vnitřní strany optiky při náhlé změně teploty. Povrchová úprava čoček - Water Resistant Coating - zvyšuje pozorovací komfort. Tato speciální úprava odpuzuje vodu a zabraňuje zachycení nečistot na skle optiky.
Mechanika ostření Dual Focus (ostření i dioptrická korekce jsou osazeny na jeden ovládací prvek) se snadno ovládá a zajišťuje, čímž se zabrání samovolnému přeostření.
Na to, že se jedná o dalekohled 50mm je tělo dalekohledu drobné a překvapivě lehké - pouhých 760g.

Pomocí adaptéru je možné dalekohled připevnit na DSLR fotoaparáty značek Canon, Nikon a Sony. Stačí zakoupit adaptér pro DSLR. V nabídce výrobce jsou však i další doplňky, jako je například mini stativ, stativ adaptér, AirCell popruh a další.
Pokud sháníte nevšední  originální dárek pro lovce, či milovníka přírody a moderních technologií, je tento dalekohled Fomei Leader RW ideální volba.

Zaujal vás dalekohled FOMEI 10x50 LEADER WR? objednat jej můžete zde.
Chcete se na dalekohled přijít podívat, nebo máte další otázky? Kontaktujte nás.