Nesmrtelná klasika - myslivecký kabát HUBERTUS a myslivecká bunda HUBERT

Klasický vlněný kabát HUBERTUS  není jen luxusním kusem oděvu. Díky svým vlastnostem poskytuje komfort, který je potřeba pro pobyty v lese za chladného, zimního počasí. Kvalitní zpracování klasického střihu a využití tuzemského vlněného materiálu v sobě snoubí tradice a nadčasový komfort. 

Tradiční styl umocňuje zapínání na knoflíky, které jsou vyrobené v imitaci paroží. Kabát je zdoben nárameníky a rukávy lištou. Ruce si můžete zahřát ve dvou velkých, lištových kapsách. 

Pokud preferujete spíše kratší bundy a více kapes, myslivecká bunda HUBERT může být tou pravou alternativou. Praktická parka s všitou stahovací šňůrkou v pase zaručí pohodlné nošení každé postavě. 
I bunda HUBERT je ušita z kvalitního vlněného materiálu, který chrání před zimou, ale i další nepřízní počasí. Zapínání na zip a strategicky umístěné vnější a vnitřní kapsy pak doplňují celkovou funkčnost tohoto kusu svrchního oděvu. 

Kabát i bunda jsou z naší vlastní dílny Petex v Jihlavě. Na požádání vám vybraný kus ušijeme na míru vaší postavě. Není problém ušít prodlouženou, či zkrácenou verzi, nebo ozdobit bundu a kabát výšivkou na přání. Budete tak mít ideální kus svrchního oděvu na míru vašim potřebám. 

Ještě nemáte svůj tradiční myslivecký kabát, nebo praktickou mysliveckou bundu? Neváhejte nakoupit na našem e-shopu.

Nenašli jste svou velikost, nebo byste si rádi nechali ušít kabát / bundu na míru? Neváhejte nás kontaktovat.