Košile Luko s výšivkou - originální i klasická zároveň

Košile je vhodný oděv na jakoukoliv společenskou akci. Vhodná je pro muže i pro ženy. To hlavní, co by měla ideální košile splňovat, je kvalitní zpracování, dobře padnoucí střih a případně i zdobný detail, který přidá punc originality.

Na e-shopu myslivecke-odevy.cz vám kromě košil pro běžné civilní nošení nabízíme také společenskou kolekci košil značky Luko. Košile jsou zhotoveny z bavlněného materiálu s příměsí polyesteru, díky čemuž je omezeno mačkání prodloužena trvanlivost materiálu.

Pánská košile Luko se vyjímá originální výšivkou dubového listí na knoflíkové léze na rukávové manžetě. Košile je vhodná nejen na společenské akce, ostudu v neuděláte ani v práci či v revíru. Má klasický rovný střih s jednou náprsní kapsou.

Dámská košile Luko se vyjímá jemnou výšivkou květiny s názvem Alpská protěž na knoflíkové léze. Lehce projmutý střih zaručí, že vám košile dobře padle a nebude vám překážet při pohybu.

Obě košile mají bílou barvu a zapínají se na jemné knoflíčky v imitaci paroží. http://www.myslivecke-odevy.cz/product-list/list?searchTerm=lukoV naší nabídce košil však naleznete další modely s různými výšivkami a barvou materiálu.

Objednejte dámskou košili zde. Nenašli jste svou velikost? Neváhejte se na nás obrátit.
Objednejte pánskou košili zde. Nenašli jste svou velikost? Neváhejte se na nás obrátit.