Lovecké kalhoty na jarní sezónu

Ani na jaře les nespí. Lovecká sezóna se pozvolna přelévá do nového období. Zimní vybavení však můžeme schovat do skříní a vybavit se na jaro.

Na e-shopu Petex Myslivecké oděvy vám nyní nabízíme kvalitní lovecké vybavení na jarní/podzimní sezónu. 
Lovecké kalhoty Burgoa-T jsou vyrobeny z 500D nylonu, díky čemuž jsou lehké a poskytují dostatek komfortu při pohybu v terénu. Jsou vybavené membránou OSMOTECH, která chrání před vnější vlhkostí, jarní deštíky vás tedy nezaskočí. Vodotěsnost do 8 000 mm a prodyšnost až 5 000 g/m2 poskytují skutečně dostatek pohodlí. Díky dostatečné prodyšnosti materiálu se budete cítit stále pohodlně. 
Kalhoty jsou vybaveny pěti kapsami - 2 přední, jedna boční a dvě zadní kapsy na zip.
Předem tvarovaná kolena a elastický pas nabízejí volnost pohybu i při náročné práci.
 

Pokud máte rádi, když si můžete vybrat, podívejte se i na kalhoty Galtür-T, které jsou díky nešustivému materiálu Micro-Toplon vhodné pro použití na lov od jara do podzimu.
Laminovaná PU membrána odolá i nejnepříznivějšímu počasí. Vysoká vodotěsnost až do 8000 mm a prodyšnost až do 5000 g / m2 zajišťují působivou funkčnost, zatímco sportovní střih zajišťuje absolutní volnost pohybu.
Předem tvarovaná kolena usnadňují dřep a poskytují pohodlí i při sezení. Elastický pas zajišťuje mimořádně pohodlné nošení a zabraňuje nepříjemnému napnutí v sedu. Extra knoflíky na opasku umožňují připnout šle.

Díky vyztužení na kolenou, kotnících a hýždích se můžete spolehnout na vysokou odolnost kalhot, i když je jejich tvar více robusní. Dvě přední kapsy na zip, dvě postranní velkokapacitní kapsy a jedna zadní kapsa na zip poskytují dostatek prostoru pro vše, bez čeho se v terénu neobejdete.

Kalhoty Burgoa-T můžete koupit zde.
Kalhoty Galtür-T najdete zde.