Žhavé novinky na našem e-shopu - Bolt Coat zimní bunda Hillman A kalhoty Bolt Pants

Oblíbená značka Hillman je známá praktickými a kvalitními oděvy pro myslivce a lovce. Jelikož se blíží zimní období a můžeme očekávat mrazy, naskladnili jsme pro vás, mimo jiné, i zimní bundu Bolt Coat. Její konstrukce je založena na látkách využívaných NASA pro americké astronauty, kterým účinně zajišťovala ochranu před teplotními extrémy. Díky prodyšnosti 8 000 g/m2/24 hod se bude bunda příjemně nosit po celou dobu pohybu a díky vodnímu sloupci 10 000 mm zůstanete v suchu za jakéhokoliv počasí.

Proti promočení, či nadměrnému pocení, vás ochrání vrstva vodního repelentu DWR®. Tělesné pachy účinně ničí antibakteriální vrstva SilverGEAR®. Proti profukování rukávy vás ochrání stahovatelné konce suchým zipem, vyvýšený límec kapuce a krytý hlavní zip na magnetické zapínání.

Pro použití v nižších teplotách až do -30°C má bunda v zadní stěně zvláštní kapsu pro vyhřívání zad dečkou systému Heatmax. S tímto systémem Vám nebude zima ani při delším pobytu např. na posedu.
Pánská bunda je vybavena praktickými kapsami, včetně kapes s úchyty na náboje. Nad nimi najdete další dvě hrudní kapsy zateplené pro zahřátí rukou a na levé straně navíc jednu náprsní kapsu pro mobilní telefon a jednu kapsu skrytou pod krytím zipu na doklady. Uvnitř lovecké zimní bundy Hillman Bolt Coat narazíte na 4 vnitřní kapsy. Na zádech ve spodní části je velký nepropustný úložný prostor přístupný z obou stran např. pro uložení drobného úlovku.             

Můžete se sami přesvědčit, že Hillman při konstrukci této bundy myslel na všechno. Dokonalá zimní bunda od A až do Z, co vás zajisté podrží i když mrzne až praští.

To samé můžeme říct i o kalhotech Bolt Pants, speciálně zateplených zimních loveckých kalhotách do velkých mrazů. Pánské kalhoty jsou vyrobené ze stejného materiálu, jako bunda. Jsou tedy odolné vůči nadměrné vlhkosti, obsahují antipachovou vrstvu a při otěru kalhoty nešustí. V lese tak budete téměě neviditelní.
Pas kalhot je vyvýšen pro maximální tepelný komfort a nabízí také variabilní stažení pomocí suchého zipu stejně jako nohavice u kotníků. Kalhoty mají dvě klasické přední kapsy, jednu zadní opatřenou zipem a na pravém stehně velkou tzv. cargo kapsu a nad ní menší vhodnou např. pro uložení nože. Obě tyto boční kapsy jsou také opatřené zipem.

Neváhejte objednat bundu a kalhoty ještě dnes.
Nemáme skladem vaši velikost? Neváhejte nás kontaktovat.