Společenské oděvy od Petexu - kvalitní zpracování a velký výběr

Plesová sezóna 2020 je v plném proudu. Pokud se chystáte na myslivecký bál, nepodceňujte oděv. Kolekce společenských oděvů Petex se vyznačuje kvalitou zpracování a tradičními střihy se zajímavými detaily. Na e-shopu myslivecke-odevy.cz máme velký výběr společenských oděvů nejen pro muže, ale i pro ženy. 

Společenské oděvy máme skladem v mnoha velikostech a barevných odstínech a odlišných střizích. Stačí si vybrat a objednat, nebo si vybraný kus přijít vyzkoušet do naší kamenné prodejny v Jihlavě. 

Klasikou mezi společenskými oděvy Petex je pánské sako PETR s rozparkem, překlopeným stojáčkem v barvě Gabarden Melanž - khaki je kvalitně ušité a na jeho zhotovení jsme vybrali kvalitní materiály. Kvalitní vlněná vlákna zajišťují měkkost a příjemný pocit na dotek. Kombinace s polyesterovým vláknem zajišťuje odolnost materiálu před opotřebováním, eliminuje mačkavost a zajišťuje stálou barevnost. 

Také dámská saka mají vysokou kvalitu a propracovaný střih, který sedí. Na výběr je ze dvou střihů, projmuté sako s klasickým límcem, nebo dámské sako se stojáčkem a klopami na kapsách.

K saku si můžete vybrat vhodné kalhoty, dámy mohou sako kombinovat s jednou z našich sukní. Pod sako se hodí vestička, kterou jsme pro vás také připravili v několika provedeních. Berete-li na ples i své děti, nabízíme i chlapeckou uniformu.

Na e-shopu myslivecke-odevy.cz pořídíte i další potřebné doplňky, jako jsou košile, společenskou obuv, nebo kloboučky.

Pokud si nejste jisti velikostí, neváhejte navštívit naší kamennou prodejnu a šicí dílnu v Jihlavě. Nabízené společenské oděvy si můžete vyzkoušet, nebo nechat ušít na míru. Za drobný příplatek nám sako ozdobíme vkusnou výšivkou dle vlastního výběru. 

Budeme se na vás těšit. 
Váš tým Petex.